sadsad x
asdasd
Toplam 32 ürün görüntüleniyor.

Alüminyum Pencere Kolu

Pencerelerimizde en çok göze çarpan, en çok temas ettiğimiz ve estetiği de etkileyen unsurlardan birisi şüphesiz pencere kolu çeşitleridir. Plastik ve demir döküm pencere kollarından daha dayanıklı olan alüminyum pencere kolu modelleri, daha uzun süre kullanım ve fiyat performans almak isteyen kişiler tarafından oldukça tercih edilen pencere kolu çeşididir. Kolayca monte edilme özelliğiyle alüminyum pencere kolu, matkap ve vida yardımıyla hızlı bir şekilde pencerenizle uyum sağlayabilmektedir. Piyasada farklı renk, özellik, marka ve fiyatta bolca alternatifi bulunan alüminyum pencere kolları, isteğinize göre seçim yapabileceğiniz bir alan sunuyor. Klasik beyaz renklerin yanı sıra, pencerenizin renk ve desenine göre gri ve siyah gibi farklı renkte alüminyum pencere kolu seçenekleri de mevcut.

Alüminyum Pencere Kolu Fiyatları

Piyasada farklı renk, özellik, marka ve bunlara bağlı olarak farklı fiyatta bulunan alüminyum pencere kolları isteğinize göre birçok alternatif sunuyor. Plastik ve demir döküm pencere kollarına göre daha dayanıklı ve uzun ömürlü olan alüminyum doğrama pencere kolları pazarında fiyat markadan markaya değişkenlik gösteriyor. İhtiyacınıza ve beğeninize göre seçim yapabileceğiniz alüminyum pencere kolu çeşitlerinde zaman ve alacağınız yere göre değişkenlik göstereceğinden net bir fiyat vermek güç fakat yüksek fiyatlı seçenekler olduğu gibi cebinizi düşünen uygun fiyatlı alüminyum pencere kolu seçenekleri de mevcut. Asıl fiyatı belirleyen ve dikkat etmeniz gereken husus aldığınız pencere kolunun kesinlikle alüminyum olup olmadığıdır.

Alüminyum Kapı Menteşesi

Menteşeler, kapının açılıp kapanmasını sağlayan araçlardır. İki sabit noktayı hareket kabiliyetiyle birbirine bağlamayı sağlayan alüminyum kapı menteşesi, sabit yatakla hareketli mafsalı birbirine kenetler. Menteşede önemli olan hareket ve yükü bir arada alabilmesidir. Katlanan taraf küçük enine kesitlerde büyük hareket olanağı sağlar. Çoğunlukla sürtünme direncinin ayarlanabildiği bu kapı menteşeleri, alüminyum malzemede de üretilip beğeninize sunulmaktadır. Alüminyum kapı menteşeleri ayarlanabilir, çıkartılabilir, sürtünmeli ve kilitleme fonksiyonlarıyla farklı alternatifler ve özellikler sunar. Kilitleme fonksiyonlu menteşeler farklı pozisyonlarda kilitlenerek kapıların daha güvenli bir şekilde açılıp kapanmasını sağlar. Ayarlanabilir sürtünmeli menteşeler veya torklu menteşeler kapının istediğiniz açı aralığında açılıp kapanmasını sağlar.

Alüminyum Kapı Menteşesi Fiyatları

Piyasada farklı fonksiyonlarda, özelliklerde, renklerde ve markalarda, yine bunlara bağlı olarak farklı fiyatlarda bulunan alüminyum kapı menteşeleri isteğinize göre birçok farklı alternatif sunuyor. Kapınızın modeline, sahip olmasını istediğiniz fonksiyonlara ve beğeninize göre seçim yapabileceğiniz alüminyum kapı menteşeleri düşük fiyatlı ve yüksek fiyatlı alternatifler barındırıyor. Zaman ve alacağınız yere göre de fiyatlar değişirken ürünün markası ve gerçekten alüminyum olup olmaması da alüminyum kapı menteşesi fiyatlarını değiştiriyor. İhtiyacınız olan tüm pcv doğrama aksesuarları en uygun fiyat avantajıyla Kobibest.com'da.

 açılır sistem aksesuarları.jpg (19 KB)   elit-pvc-aluminyum-pencere-kolu-1008-kaya-pen-tekli-kaya-pen.jpg (16 KB)   elit-pvc-aluminyum-wc-kapi-kolu-3490-eksen-yayli-kaya-pen-tekli-kaya-pen.jpg (7 KB)

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.