sadsad x
asdasd

Roto Kapı ve Pencere Pvc Pimapen Ahşap Kol Çeşitleri

Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Roto Kapı ve Pencere PVC Pimapen Kolları

Roto kapı ve pencere kolları, pvc ahşap ve alüminyum tek - çift açılım sistemlerinde kullanılmaktadır. Kapı ve pencere kolları hayatımızın her alanında çeşitli yerlerde bulunmaktadır. Evlerimizde, işyerlerimizde, okul, ofis, sosyal alanlarımız da karşımıza çıkan roto kapı ve pencere kolları iç mekan veya dış mekanda kapı pencerelerin açılıp kapanmasını sağlamaktadır. Roto kapı ve pencere kolları alüminyum ve pirinç alaşımdan üretilmektedir. 

Roto pencere kolları genel olarak roto swing pencere kolları, rotoline secustik pencere kolları ve roto freestyle gömme pencere kolları olarak gruplandırılmaktadır. Roto kapı kolları ise ev giriş kapıları, teras balkon kapıları, acil çıkış kapıları ve elektronik ekipman kapıları olmak üzere ayrılmaktadır. Roto kapı kolu çeşitlerinde en çok roto rsa kapı kolu ve rotoline secustik kapı kolları tercih edilmektedir.

Roto kapı pencere kolları sürme sistem ve açılır sistemlerde kullanılmaktadır. Renk çeşitliliği sayesinde mimari tasarımlar da tercih edilme potansiyelini arttırmaktadır. Roto kapı ve pencere kolları genelde R01.3 titan, R01.1 gümüş, R01.2 şampanya, R03.1 altın sarısı, R05.3 kahve eloksal, R07.2 Ral 9016 Beyaz, R04.1 Ral 8019 Kahve gibi renklerde üretilmektedir. Roto kapı ve pencere kolu renklerinin Ral kodlu bir çok rengi mevcuttur. 

Roto kapı ve pencere kolları vasistas sistemlerde de kullanılmaktadır. Çift açılım ve tek açılım sistemlerinde de kullanılan roto kollar kullanım kolaylığı, zengin renk seçenekleri ve kaliteli oluşuyla kapı pencere üreticileri tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir.

Roto Pencere Kolu

İç mekân dekorasyonlarımızın önemli bir kısmını kapsayan pencere kolları, birçok farklı modelde ve tasarımda alternatifler sunuyor. Bunlardan birisi, pratik kullanım olanağı sağlayan, klasik ve modern çizgilere sahip roto pencere koludur. Roto pencere kolu, farklı modellerde ve renklerdeki alternatiflerle mekanınızda istediğiniz bütünlüğü elde etmenize olanak sağlar. İç mekânları farklılaştıran tasarımlarının yanında roto pencere kolu çeşitleri, aynı zamanda günlük hayatta temas ettiğimiz nesnelerin en başında yer alıyor. Pencere kollarının kullanım sıklığı göz önüne alındığında yıpranma ve hasar görme riskine karşılık pencere kolu seçiminde kalitede ısrarcı olmak önemlidir. Roto pencere kolu, dayanıklı malzeme ve kaliteli yapılarıyla bu beklentiyi karşılamaktadır. Tornavidayla kolay kurulum olanağı sağlayan roto pencere kolu çeşitleri, işlevsel özellikleriyle de pratik kullanım alanı sağlar. Piyasadaki ürün çeşitliliği, roto kapı kollarını farklı zevkler için seçilebilir kılar. Farklı dekorasyonlar ve ortamlara kolaylıkla uyum sağlayabilen roto pencere kolu çeşitleri, klasik ve modern tasarımlarıyla en çok tercih edilen pencere kolu çeşitlerindendir. Roto pencere kolu çeşitleri piyasada, mekândaki dekorasyona ve zevkinize göre seçim yapabileceğiniz beyaz, gümüş, bronz, altın sarısı, kahverengi ve benzeri renklerde alternatifler bulundurur. Roto pvc aksesuarlarından biri olan roto kilitli pencere kolu, pencerenize kilitleme fonksiyonu sağlayan bir modeldir. Roto pvc aksesuarlarından bir diğeri roto swing pencere kolu, diğer roto kol çeşitleri gibi kaliteleriyle ön plana çıkmaktadırlar. Roto swing pencere kolu, dayanıklılığını üretildiği malzemeden almaktadır. Pvc ahşap alüminyumdan üretilen roto swing pencere kolu, sunduğu dayanıklılık ve kalitenin yanında eğri tasarımıyla şıklığı da beraberinde getirir. Ahşap ve pencere pvc kasaya sahip çift açılım pencere ve kapılarınız için dayanıklılık, kalite, şıklık ve modern çizgiyi bir arada taşıyan roto swing pencere kolu modellerine göz atabilirsiniz.Roto Kol Fiyatları

Alüminyum, pvc pimapen ve ahşap kapı pencere sistemlerinde oldukça sık kullanılan roto kollar işlevselliği, kalitesi, uygun fiyatlarıyla sektörün vazgeçilmezi haline gelmiştir. Bu sebeple roto kol fiyatları dönemsel olarak zaman zaman değişmektedir. Roto kapı ve pencere kollarının renk çeşitliliği, ergonomik şık tasarımı, dünya standartlarında kaliteli üretimi gibi önemli özellikleri roto kapı ve pencere kolu fiyatlarını da etkilemektedir. Roto kapı ve pencere kolları yurtdışı menşeli olduğu için roto kapı ve pencere kollu fiyatları artmaktadır. 

Firmamız siz değerli müşterilerimiz için roto kapı ve pencere kolu fiyatlarını fabrikadan direkt satışlarla web sitemizde satışa sunmaktadır. Ürünlerimiz temin edilirken istediğiniz roto kol çeşitlerine, ölçülerine göre alınmaktadır. Roto kol fiyatları istediğiniz ölçü ve renk çeşitleriyle en uygun fiyat skalasını size sunarak kazançlı güvenli alışveriş yapmanızı sağlamaktadır.

Roto Swing Pencere Kolu

Roto swing pencere kolu, Roto firmasının pencereler için ürettiği ve ahşap pvc kasalı çift açılım sistemlerinde kullanılan pencere kolu çeşididir. Sürme, devir sür ve katlanır kapı ve pencerelerde de tercih edilmektedir. 

Balkon ve teras kapı ve pencerelerinde roto swing kapı pencere kollarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ele oturan şık tasarımı ile kullanım kolaylığı sağlarken renk çeşitliliği ile her renk kapı pencere sisteminize uyum sağlamaktadır. Roto swing kolların uzun aynalı düz kollu, düz kollu kapaklı rozetli versiyonu, uzun aynalı, kapaklı rozetli çeşitleri mevcuttur.

Roto swing kolların kol tipi secustik kol tipidir. Roto swing kolların kilitleme açısı 90 derece, havalandırma açısı ise 45 derecedir. Bu açılar genel olarak tüm roto kol çeşitlerinde standarttır. 

Roto Swing Pencere Kolu Fiyatları

Modern, klasik ve şıklıktan ödün vermem deyip dayanıklılığa önem veriyorsanız roto pencere kolu, aradığınız ürün olabilir nitelikte. Her zevke ve dekorasyona hitap eden roto kol çeşitleri, birçok farklı alternatifle piyasada bulunmaktadır. Farklı tasarımlarda ve renklerde piyasada yer alan roto pencere kolu çeşitleri, kaliteli yapılarıyla fiyat performans ürünü olarak karşımıza çıkarlar. Pencere kolları, gün içinde sıklıkla temas ettiğimiz eşyalarımızdan biri olduğundan kolay aşınabilme ve eskime risklerini de beraberinde bulundururlar. Roto pencere kolu, aradığınız dayanıklılığı ve kaliteyi size sunarken piyasada uygun fiyatlarda rahatlıkla bulunabilmektedir.

Roto swing pencere kolları, balkon teras, alüminyum pvc kapı ve pencere sistemler, vasistas sürme sistemler gibi çeşitli alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Roto swing kolların çeşitli alanlardaki ihtiyaçları karşılaması ve ürünün kalitesi roto swing kapı pencere kolu fiyatlarını da etkilemektedir. Adet ve paket bazlı satışı bulunan roto swing kapı pencere kollarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Firmamız siz değerli müşterilerimiz için en uygun roto swing kapı ve pencere kolu fiyatlarını sunmaktadır.

Rotoline Secustik Pencere Kolları

Rotoline secustik pencere kolları, pencere koluna dışarıdan yapılan müdahaleleri önleyen patentli bir kilitleme mekanizmasıdır. Roto Frank firmasının klasik kol grubu içerisindedir. Alüminyum pvc pimapen ve ahşap tek - çift açılımlarda tercih edilir. Kimi zaman sürme sistemlerde de kullanılmaktadır. Sürme sistemler için özel rotoline secustik kol versiyonları mevcuttur. Manivela ve manivelasız olmak üzere iki seçeneği mevcuttur. Rotoline secustik kapı ve pencere kolları kol ekseni 40 mm, 85 mm gibi farklı kol ekseni ölçülerine sahiptir. Rotoline secustik kapı ve pencere kolları belirli dünya standartlarında üretilmiştir. Almanya menşeli rotoline secustik pencere kolları fiyatları da rotoline secustik kollarının özelliklerinin ona kattığı değer ile artmaktadır. 
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.