sadsad x
asdasd
Devamını Göster
Sıralama seçin
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Roto Kapı ve Pencere PVC Pimapen Kolları

roto-kol-cesitleri.png (24 KB)

Roto frank kapı ve pencere kolu firması dünya çapında 12 fabrikası olan özellikle kapı pencere aksesuarında uzmanlık sahibi bir firmadır. Ürünlerinin kaliteli ve göz alıcı şıklığı sayesinde uluslararası bir firma haline getirmiştir. Roto ilk çift açılım sisteminin mucidi olan wilhelm frank yaptığı yenilikler ile beraber dünyanın en çok çift açılım aksesuarları satan firmasıdır.

Roto kapı pencere aksesuarları ile çatı pencereleri ve solar sistemlerinin aksesuar ihtiyacını büyük ölçüde karşılamaktadır. Roto frank firması 2018 yılı itibariyle iki bölüm halinde hizmet vermeye devam etmiştir. En çok kapı pencere aksesuarı satan firması roto dünya da ve Türkiye de aksesuar üretiminde lider konumdadır.

Roto kapı ve pencere kolları, pvc ahşap ve alüminyum tek - çift açılım sistemlerinde kullanılmaktadır. Kapı ve pencere kolları hayatımızın her alanında çeşitli yerlerde bulunmaktadır. Evlerimizde, işyerlerimizde, okul, ofis, sosyal alanlarımız da karşımıza çıkan roto kapı ve pencere kolu iç mekan veya dış mekanda kapı pencerelerin açılıp kapanmasını sağlamaktadır. Roto kapı ve pencere kolları alüminyum ve pirinç alaşımdan üretilmektedir. 

Roto pencere kolu çeşitleri genel olarak roto swing pencere kolu, rotoline secustik pencere kolu ve roto freestyle gömme pencere kolları olarak gruplandırılmaktadır. Roto kapı kolları ise ev giriş kapıları, teras balkon kapıları, acil çıkış kapıları ve elektronik ekipman kapıları olmak üzere ayrılmaktadır. Roto kapı kolu çeşitlerinde en çok roto rsa kapı kolu ve rotoline secustik kapı kolları tercih edilmektedir.

Roto kapı pencere kolları sürme sistem ve açılır sistemlerde kullanılmaktadır. Renk çeşitliliği sayesinde mimari tasarımlar da tercih edilme potansiyelini arttırmaktadır. Roto kapı ve pencere kolları genelde R01.3 titan, R01.1 gümüş, R01.2 şampanya, R03.1 altın sarısı, R05.3 kahve eloksal, R07.2 Ral 9016 Beyaz, R04.1 Ral 8019 Kahve gibi renklerde üretilmektedir. Roto kapı ve pencere kolu renklerinin Ral kodlu bir çok rengi mevcuttur. 

Roto kapı ve pencere kolu çeşitleri vasistas sistemlerde de kullanılmaktadır. Çift açılım ve tek açılım sistemlerinde de kullanılan roto kollar kullanım kolaylığı, zengin renk seçenekleri ve kaliteli oluşuyla kapı pencere üreticileri tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir.

Roto Kol Çeşitleri

Kapı pencere aksesaur ürünleri üretiminde öncü firma olan Roto Frank, özellikle tek ve çift açılım aksesuarlar, vasistas açılım aksesuarlar, kepenk sistemleri gibi alanlar için üretim sağlamaktadır. İnşaat ve yapı sektörü için vazgeçilmez olan bu alanlar firmaların kaliteli aksesuar arayışına çıkmasına sebep olmaktadır.

Roto kol üretiminde kullanılan kaliteli hammadde, dünya standartlarına uyum ve uygun fiyat avantajı roto kol çeşitlerini tercih sebebi olmaktadır. Geniş bir uygulama alanı bulunan roto kol çeşitleri sağladığı yüksek mukavemet ve şık tasarımlarıyla her alanda uyumlu bir şekilde kullanılmaktadır. Uygulama alanlarının geniş olması sebebiyle her alan için özel tasarımlar sunulmuştur.

Roto kol çeşitleri genel olarak;

  • Acil çıkış kapılarında
  • Panik kapılarında
  • Elektronik ekipmanlarla
  • Ev giriş kapılarında
  • İlave cam parça aksesuarlarıyla
  • Pencere kepenklerinde
  • Sürme pencerelerde
  • Tek - çift açılım pencerelerde
  • Teraslarda ve
  • Balkon kapılarında kullanılmaktadır.

Roto kol çeşitleri tüm bu uygulama alanlarında maksimum performans sergilemektedir. Güvenlik, konfor ve bariyersiz bir yaşam sunan roto kol çeşitleri eşsiz tasarımıyla mimari sistemlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Kullanıcı için işlevsel ve ergonomik çözümler sunan roto kol olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Roto kilitli kol seçenekleri ile de yüksek güvenilirlik sunar.

Roto Pencere Kolu

roto-pencere-kolu-cesitleri.png (39 KB)

İç mekân dekorasyonlarımızın önemli bir kısmını kapsayan pencere kolları, birçok farklı modelde ve tasarımda alternatifler sunuyor. Bunlardan birisi, pratik kullanım olanağı sağlayan, klasik ve modern çizgilere sahip roto pencere koludur. Roto pencere kolu, farklı modellerde ve renklerdeki alternatiflerle mekanınızda istediğiniz bütünlüğü elde etmenize olanak sağlar.

İç mekânları farklılaştıran tasarımlarının yanında roto pencere kolu çeşitleri, aynı zamanda günlük hayatta temas ettiğimiz nesnelerin en başında yer alıyor. Pencere kollarının kullanım sıklığı göz önüne alındığında yıpranma ve hasar görme riskine karşılık pencere kolu seçiminde kalitede ısrarcı olmak önemlidir. Roto pencere kolu, dayanıklı malzeme ve kaliteli yapılarıyla bu beklentiyi karşılamaktadır. Tornavidayla kolay kurulum olanağı sağlayan roto pencere kolu çeşitleri, işlevsel özellikleriyle de pratik kullanım alanı sağlar.

Piyasadaki ürün çeşitliliği, roto kapı kollarını farklı zevkler için seçilebilir kılar. Farklı dekorasyonlar ve ortamlara kolaylıkla uyum sağlayabilen roto pencere kolu çeşitleri, klasik ve modern tasarımlarıyla en çok tercih edilen pencere kolu çeşitlerindendir. Roto pencere kolu çeşitleri piyasada, mekândaki dekorasyona ve zevkinize göre seçim yapabileceğiniz beyaz, gümüş, bronz, altın sarısı, kahverengi ve benzeri renklerde alternatifler bulundurur.

Roto pvc aksesuarlarından biri olan roto kilitli pencere kolu, pencerenize kilitleme fonksiyonu sağlayan bir modeldir. Roto pvc aksesuarlarından bir diğeri roto swing pencere kolu, diğer roto kol çeşitleri gibi kaliteleriyle ön plana çıkmaktadırlar. Roto swing pencere kolu, dayanıklılığını üretildiği malzemeden almaktadır.

Pvc ahşap alüminyumdan üretilen roto swing pencere kolu, sunduğu dayanıklılık ve kalitenin yanında eğri tasarımıyla şıklığı da beraberinde getirir. Ahşap ve pencere pvc kasaya sahip çift açılım pencere ve kapılarınız için dayanıklılık, kalite, şıklık ve modern çizgiyi bir arada taşıyan roto swing pencere kolu modellerine göz atabilirsiniz.

Roto Swing Pencere Kolu

roto-swing-pencere-kolu.png (20 KB)

Pencere kolu çeşitleri, yaşam alanlarınızda genel olarak pencerelerin açılıp kapanması için kullanılan temel amacı ortamın hava sirkülasyonunu sağlamaya yardımcı pencere aksesuarıdır. Roto swing pencere kolu ise yaşam alanlarınız güvenlik, enerji tasarrufu, ergonomik kullanımı ve konforu en iyi noktada sağlamaktadır. Bütün bu sağladığı avantajların yanı sıra roto swing pencere kolu iç mekan tasarımlarını tamamlayan kullanıcılara eşsiz bir tasarım ve dizayn sunan pencere aksesuarıdır.

Roto swing pencere kolu, Roto firmasının pencereler için ürettiği ve ahşap pvc kasalı çift açılım sistemlerinde kullanılan pencere kolu çeşididir. Sürme, devir sür ve katlanır kapı ve pencerelerde de tercih edilmektedir. Geniş renk yelpazesi ile dilediğiniz renk seçeneğinde kullanım kolaylığı sunmaktadır. Roto swing pencere kolu altın sarı, beyaz, bronz, eloksal kahve, gümüş, koyu kahve gibi renk seçenekleri sunmaktadır.

Balkon ve teras kapı ve pencerelerinde roto swing kapı pencere kollarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ele oturan şık tasarımı ile kullanım kolaylığı sağlarken renk çeşitliliği ile her renk kapı pencere sisteminize uyum sağlamaktadır. Roto swing kolların uzun aynalı düz kollu, düz kollu kapaklı rozetli versiyonu, uzun aynalı, kapaklı rozetli çeşitleri mevcuttur.

Roto swing kolların kol tipi secustik kol tipidir. Roto swing kolların kilitleme açısı 90 derece, havalandırma açısı ise 45 derecedir. Bu açılar genel olarak tüm roto kol çeşitlerinde standarttır. Roto swing secustik 43 mm pencere kolu çeşitleri de mevcuttur.

Roto Swing Pencere Kolu Fiyatları

Modern, klasik ve şıklıktan ödün vermem deyip dayanıklılığa önem veriyorsanız roto pencere kolu, aradığınız ürün olabilir nitelikte. Her zevke ve dekorasyona hitap eden roto kol çeşitleri, birçok farklı alternatifle piyasada bulunmaktadır. Farklı tasarımlarda ve renklerde piyasada yer alan roto pencere kolu çeşitleri, kaliteli yapılarıyla fiyat performans ürünü olarak karşımıza çıkarlar.

Pencere kolları, gün içinde sıklıkla temas ettiğimiz eşyalarımızdan biri olduğundan kolay aşınabilme ve eskime risklerini de beraberinde bulundururlar. Roto pencere kolu, aradığınız dayanıklılığı ve kaliteyi size sunarken piyasada uygun fiyatlarda rahatlıkla bulunabilmektedir.

Roto swing pencere kolu, balkon teras, alüminyum pvc kapı ve pencere sistemler, vasistas sürme sistemler gibi çeşitli alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Roto swing kolların çeşitli alanlardaki ihtiyaçları karşılaması ve ürünün kalitesi roto swing kapı pencere kolu fiyatlarını da etkilemektedir. Roto pencere kolu fiyatları, roto pencere kolu çeşitlerinin sunduğu tasarım, ölçü, teknik özelliklere bağlı değişmektedir.

Adet ve paket bazlı satışı bulunan roto swing kapı pencere kollarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Sizlere sunulan ürünlerimizin paket içeriği 1 adet’tir. Firmamız siz değerli müşterilerimiz için en uygun roto swing kapı ve pencere kolu fiyatlarını sunmaktadır. Roto swing pencere kolu çeşitleri hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş oluşturmak için whatsapp iletişim hattımız ile irtibata geçebilirsiniz.

Roto Secustik Pencere Kolu

roto-secustik-kol.png (21 KB)

Rotoline secustik pencere kolları, pencere koluna dışarıdan yapılan müdahaleleri önleyen patentli bir kilitleme mekanizmasıdır. Roto Frank firmasının klasik kol grubu içerisindedir. Alüminyum pvc pimapen ve ahşap tek - çift açılımlarda tercih edilir. Kimi zaman sürme sistemlerde de kullanılmaktadır. Sürme sistemler için özel rotoline secustik kol versiyonları mevcuttur.Manivela ve manivelasız olmak üzere iki seçeneği mevcuttur. Rotoline secustik kapı ve pencere kolları kol ekseni 40 mm, 85 mm gibi farklı kol ekseni ölçülerine sahiptir. Rotoline secustik kapı ve pencere kolları belirli dünya standartlarında üretilmiştir. Almanya menşeli rotoline secustik pencere kolu fiyatları da roto secustik kollarının özelliklerinin ona kattığı değer ile artmaktadır. 

Roto Kapı Kolu

Günlük hayatımızda sıklıkla temas halinde olduğumuz kapı kolları gün içinde kişilerin yoğunluğu sebebiyle odak noktası olmayabilir. Ancak kapı kolu çeşitleri iç mekan tasarımlarımızdan güvenlik sorunlarımıza kadar birden çok konuyla birebir ilgilidir. Roto kapı kolu ise her alandan maksimum performans ve göz alıcı şıklığı ile tüm ihtiyaçlarımızı karşılamaktadır.

Kapı çeşitlerinin ergonomik işlevsel yapılarına uyum sağlayan roto kapı kolu kapıların açılıp kapanışlarında büyük kolaylık sağlar. Hafif ve fonksiyonel yapısı ile kolay montaj imkanı sunar. Hemen hemen herkesin kapı kolu montajını tornavida gibi küçük el aletleri ile rahatlıkla yapabilmesine olanak sağlar.

Roto kapı kolu montajı esnasında kapınız da bulunan eski kapı kolunun ölçüleri, delik yerleri ve çaplarına dikkat etmek gerekir. Belirli ölçülerde üretilen kapı kolları bu ölçülere uygun olmazsa montaj esnasında ve sonrasında sorun çıkarabilir. Yanlış yapılan montaj sonrasında kapı ve kullanılan roto kapı kolu deforme olabilir.

Kapının açılıp kapanma işlevleri kullanıcılar zorlayabilir. Kimi yerlerde kapı kolu tam işlevleriyle çalışmadığı için belki kapı açılmayabilir dahi. Bu sebeple roto kapı kolu seçimlerinizi kapınıza ve eski kapı kolu modelinize uygun seçmeniz gereklidir. Uzun ömürlü ve sağlıklı kullanım için bu durumlara dikkat etmeniz tavsiye edilir.

Roto RSA Kapı Kolu

Roto rsa kapı kolu ahşap, plastik ve alüminyum kapılarda fonksiyonel kullanım sağlamaktadır. Tek açılım kapı çeşitlerinde yüksek performans sağlamaktadır. Standart olarak 85 mm ölçülerinde üretilip tedarik edilmektedir. İç mekan kapılarında tercih edilmesinin yanı sıra özellikle pvc balkon kapılarında ve teras kapılarında Roto RSA kapı kolu tercih edilmektedir.

Roto rsa kapı kolu sadece sağ veya sol yönüne açılan tek açılım kapılarla uyumlu ve ergonomik kullanım sağlamaktadır. İç mekan ve dış mekan kapı çeşitlerinize uyum sağlamak adına birçok renk seçeneği mevcuttur. Roto rsa kapı kolu özellikle beyaz ve kahverengi olarak tercih edilmektedir. Pvc doğrama kapılar ile birlikte kullanıldığı için roto pvc kapı kolu olarak da bilinmektedir.

Roto Sürme Freestyle Gömme Kapı Kolu

roto-freestyle.png (14 KB)

Roto sürme kapı kolu günlük hayatımızda özellikle balkon, teras ve ofis bölme uygulamalarında alüminyum sürme profiller ile uyumlu bir halde kullanılan kapı kolu çeşididir. Sürme sistem profil çeşitlerinde gömme kollar sıklıkla kullanılmaktadır. Modern bir tasarım özelliği sunan roto freestyle gömme kapı kolu çek sür kapı çeşitleriyle kullanıldığı için ergonomik ve kolay kullanım sağlamaktadır.

Balkon ve teras kapıları ile kullanımıyla iç ve dış mekanı birleştirmektedir. Modern tasarımları sayesinde göz alıcı şıklık sunmaktadır. Gömme kol modeli olduğu için ise montajı ve kullanımı oldukça kolaydır. Beraber kullanıldığı alüminyum profilin çekme yükünü maksimum seviyede taşımaktadır. Roto sürme freestyle gömme kol üstlendiği bu taşıma yükünü karşılamak için oldukça kaliteli ve dayanıklı olarak üretilmektedir.

Roto Kapı Kolu Fiyatları

Alüminyum, pvc pimapen ve ahşap kapı pencere sistemlerinde oldukça sık kullanılan roto kol çeşitleri işlevselliği, kalitesi, uygun fiyatlarıyla sektörün vazgeçilmezi haline gelmiştir. Bu sebeple roto kol fiyatları dönemsel olarak zaman zaman değişmektedir. Roto kapı ve pencere kolu çeşitleri renk çeşitliliği, ergonomik şık tasarımı, dünya standartlarında kaliteli üretimi gibi önemli özellikleri roto kapı ve pencere kolu fiyatlarını da etkilemektedir. Roto kapı ve pencere kolları yurtdışı menşeli olduğu için roto kapı kolu fiyatları artmaktadır. 

Firmamız siz değerli müşterilerimiz için roto kapı ve pencere kolu fiyatlarını fabrikadan direkt satışlarla web sitemizde satışa sunmaktadır. Ürünlerimiz temin edilirken istediğiniz roto kol çeşitlerine, ölçülerine göre alınmaktadır. Roto kol fiyatları istediğiniz ölçü ve renk çeşitleriyle en uygun fiyat skalasını size sunarak kazançlı güvenli alışveriş yapmanızı sağlamaktadır.

Devamını Göster
Etbis Ticaret İmzası
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.