sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

İş Eldiveni 

İş eldiveni, çeşitli sektörlerde farklı kullanım alanları olan iş güvenliği sağlığı için önemli bir üründür. Saha da çalışan işçilerin sağlığını korumaya yönelik üretilen iş eldivenleri işçilerin çalışma esnasında yaralanmasını engellemektedir. İş eldivenleri, kimyasal riskleri barındıran alanlar, delici ve kesici iş aletleri ile çalışılan alanlar da, fazla ısı artışı veya düşüşü yaşanan alanlar da, kaygan zeminlerde, elektrik işlerinde, kaynak işlerinin yapıldığı alanlar da kullanılmaktadır.

İş eldiveni farklı alanlarda  kullanıldığı için işin niteliğine göre pamuk, deri, lastik, demir, nitril ve latex iş eldiveni gibi çeşitleri mevcuttur. Su, yağ ya da likit formda bir kimyasal bulunduran alanlarda çalışıyorsanız kimyasal dayanımlı iş eldiveni tercih etmelisiniz. Montaj işlerinde yağ kullanılacak alanlarda nitril kaplamalı iş eldiveni kullanılmalıdır. Montaj işlemi kuru bir alanda yapılacak ise avuç içi poliüretan iş eldiveni veya latex kaplı bir eldiven kullanılmalıdır.

Hassas montaj eldivenleri, kesilme dirençli eldivenler, elektrikçi eldivenleri, montaj eldivenleri, kimyasal iş eldivenleri, tıbbi muayene iş eldivenleri, ısıl dirençli iş eldivenleri gibi bilinen oldukça fazla iş eldiveni mevcuttur. Her eldiven kendi çalışma alanına özel özelliklere sahiptir. Kaynak işlerinde ısı izolasyonu ve kaynak cüruflarına karşı korunmak için deri malzemeden üretilmiş veya deri üzerine alüminize kaplı eldivenler kullanılmaktadır. Montaj işlerinde kuru bir yüzeyde çalışma yapılacaksa parmak ucu hassasiyeti olan avuç içi poliüretan kaplamalı iş eldivenleri kullanılmaktadır. Bu eldivenler montaj için gerekli somun, civata ve vida gibi bağlantı elemanlarını hissetmenizi sağlar. Kimyasal iş eldivenleri hammaddesi  latex, neopren nitril ve pvc eldivenlerdir. Her kimyasal özelliğine göre iş eldivenin hammaddesi değişmektedir. İş eldiveni yapım malzemeleri genellikle kumaş,nitril kauçuk, deri, yün, neopren, vinil, lateks, kauçuk veya metaldir. 

İş eldiveni iş esnasında ellerimizi parmaklarımızdan bileğe kadar saran ve koruyan iş ekipman ve gereçleridir. Özellikle iş kazası riskini ortadan kaldırabilir, ellerimizin kesilmesi, sürtünmesi,delinmesi, zararlı kimyasal maddelerden korunmasını sağlar. Doğru iş için doğru eldiven kullanımında hasar yüzdesi daha da azalacaktır. Çalışma zorluğuna, iş hassasiyetine, çalışma alanı olası risklerine göre dayanıklı ve kaliteli iş eldiveni seçilmelidir. İş güvenliği ve sağlığı için firmalar çalışanlarına iş eldivenlerini temin etmelidir. 

 

İş Eldiveni Fiyatları

İş eldivenleri çalışma alanlarımızda saha da sıklıkla kullandığımız ve iş güvenliği için ihtiyaç duyduğumuz bir ekipmandır. Hemen hemen her sektörde kullanılan iş eldivenleri genellikle inşaat, kaynak, elektrik elektronik gibi sektörlerde kullanılmaktadır. İş eldivenleri fiyatları iş eldivenlerinin yapısı, ham maddesi, markası, modelleri ve boyutlarına bağlı olarak değişmektedir. İş eldivenleri adet bazlı ve 10’lu iş eldiveni, 12’li iş eldiveni gibi toptam olarak da satılmaktadır. İş eldivenlerinin adet ve toptan bazlı satılması iş eldiveni fiyatları arasında farka sebep olmaktadır. Atölye ve kobi niteliğindeki firmalar çalışanları için iş eldivenlerini toptan satış yolu ile da almaktadır. İş eldiveni toptan fiyatları adet bazlı iş eldiveni fiyatlarına göre daha uygundur. Kaliteli ve hammaddesi iş kazası risklerine dayanıklı iş eldiveni fiyatları web sitemizde sizler için sunulmaktadır. Çalışanlarınız ya da kendi sağlığınızı korumak için işinizin niteliğine uygun ve istediğiniz iş eldiveni özelliklerine sahip iş eldivenlerini en uygun fiyatlarla web sitemizden sipariş verebilirsiniz. Whatsapp iletişim hattımız ile irtibata geçip sizin için en uygun iş eldivenlerini temin edip toptan iş eldiveni fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

 

İş Eldiveni Çeşitleri

İş eldivenleri kimyasal maddelere, kesiklere, tozlara, yağlara, darbelere karşı önleyici ve elde oluşan terlemeyi emebilmesi, daha kuvvetli bir kavrama gücü sunabilmesi, hassas hareketleri yapabilmeye olanak sağlamasıyla en çok tercih edilen iş güvenliği ürünüdür. Farklı alan ve amaçlar için üretildiği için iş eldiveni çeşitleri oldukça fazladır. 

 

İş eldiveni çeşitleri;

 

 • Kaynak İş Eldivenleri
 • Poliüretan (Pu) İş Eldivenleri
 • Soğuk Hava İş Eldivenleri
 • Nitril Montaj İş Eldivenleri
 • Hassas Montaj İş Eldivenleri
 • Mekanik İş Eldivenleri
 • Çelik Örgü Kesilmez İş Eldivenleri
 • Deri İş Eldivenleri
 • Tek Kullanımlık İş Eldivenleri
 • Parmak Koruyucu İş Eldivenleri
 • Kauçuk İş Eldivenleri

 

Isıya, kimyasala, elektriğe, kesici iş aletlerine ve birçok benzer duruma göre iş eldiveni çeşitleri artmaktadır. Değişen sektörler ve farklı iş güvenliği ihtiyaçlarını karşılamak için üretilen iş eldiven çeşitleri yağ, gres, tel halat, tuğla, vida, somun gibi çeşitli ürünleri kavrayıp hissetmeyi sağlamaktadır. Tıbbi muayene için de farklı çeşitleri üretilen iş eldivenlerinin oldukça fazla çeşidi mevcuttur.

 

Latex İş Eldiveni 

 

Latex iş eldivenleri, yalıtılmış ağaç kauçuktan üretilmiş latex kimyasal kaplamalı iş eldivenlerine denir. Piyasada en çok tercih edilen iş eldiveni çeşididir. Tek kullanımlık iş eldivenidir. Butil kauçuk lateks, doğal lateks kauçuk iş eldiveni olmak üzere çeşitleri mevcuttur. Latex iş eldiveni kimi kişilerde alerjik reaksiyona sebep olmaktadır. Bu sebeple nitril kaplamalı iş eldivenleri tavsiye edilmektedir. Elektrik iş eldiveni, montaj iş eldiveni, inşaat iş eldiveni, hafif kimyasal iş eldiveni olarak kullanılabilir. Esnek el becerisi sunar ve eli büsbütün sararak kaymaz hareketlerinizi sınırlamaz. 

 

Nitril Kaplama İş Eldivenleri

 

Nitril iş eldivenleri, kimyasal kaplamalı konfor, dayanıklılık ve esneklik sunan iş eldiveni çeşididir. Bilek kısmı pamuklu örgü astardan oluşan kullanım amacına göre kaplamaya sahip olan genel amaçlı iş eldivenidir. Latex ve kauçuk iş eldivenlerine alternatif olarak üretilmiştir. Latex iş eldivenleri kimi zaman alerjik reaksiyonlara sebep olduğu için ve çabuk hasar gördüğü için nitril kaplama iş eldivenleri daha çok tercih edilmektedir. Nitril iş eldivenleri esneklik ve elastikiyeti bakımından da diğer iş eldiveni çeşitlerine göre iyidir kullanıldığı esnada eli çepeçevre sarar ve kullanan kişinin eli ile uyum sağlar. Kumaş dokusu ve esnekliği sayesinde tam kavrama sağlar. 

İş Eldiveni Toptan Fiyatları

İş eldivenleri mekanik risklere, montaj risklerine, kesilme riskleri gibi çeşitli iş kazası risklerini azaltmak için kullanılmaktadır. Farklı ve çeşitli sektörlerde kullanılan iş eldivenleri adet bazlı veya toptan olarak satılmaktadır. 10’lu iş eldiveni, 12’li iş eldiveni, 100’lü iş eldiveni gibi çeşitli toptan satış seçenekleri de mevcuttur. Firmamız iş eldiveni çeşitlerini ve genel hırdavat ürünlerini toptan satışa sunmaktadır. Adet bazlı satışa sunulan iş eldivenleri ve toptan fiyatlarla satışa konulan iş eldivenlerine istediğiniz renk ve beden ölçülerine göre  web sitemizden ulaşabilirsiniz. İş eldiveni toptan fiyatları adet bazlı iş eldiveni fiyatlarına nazaran daha uygundur. Kaliteli iş eldivenlerini toptan fiyatlarla hemen almak için sipariş oluşturun. Whatsapp iletişim hattımızdan iş eldiveni hakkında bilgi alıp ucuz iş eldiveni toptan fiyatlarını ve size özel toptan satış indirimleri kaçırmadan satın alabilirsiniz. 


 

Devamını Göster
Etbis Ticaret İmzası
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.